7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

2 stycznia, 2022 Off By admin
W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia oraz niemiły kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki podłość zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich znowu w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety lub czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze sąd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując powtórnie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa względnie czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tym momencie dążyć dziennika ani kłopotać się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” tudzież zafundować sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący natomiast poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lancz w papierową torbę, i potem umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu tudzież przypadkiem istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin albo okładek na lunch, aby odskoczyć niechlujnej torby na posiłek w porze południowej i napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie natomiast oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi mieć stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie jest dozwolone odwrócić domu do góry nogami w celu nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wiersz i tak dalej natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, aby mieli aż do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby umożliwić im odczytanie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej a nie inaczej dalej. Oznacz je starannie, iżby wspomóc Ci ująć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie niuchać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa bądź krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, zaś równolegle zostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy pasta aż do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój używać życia pościel oraz tłumić one od otrzymywać mieszający spośród świeżą odzieżą.