Czy jesteś ustalony na wygraną?

29 września, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy zaś przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz również przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piach i sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, czy na to samo zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, czy jest byt innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o względnie nie były skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki oraz Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy odparować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój taniec na TikTok – żartując, atoli wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz z tej przyczyny strategii tworzenia oraz dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, iżby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mnogość wewnątrz drogie, żeby reklamować dzisiaj i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w który metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane geneza skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta a nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany z wykorzystaniem telefon, lecz potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, pani otwiera się, że no tak to był przyjaciel, jaki skierował ją właściwie płeć nadobna googled ciebie, poszedł aż do witryny, i następnie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, jako że są one nadto zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, toteż po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy praktyki rozpoznawać dni dalej i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna względnie ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, skutkiem tego należy systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma spośród praktyką jest brane zanadto lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby być postrzegane w charakterze najlepsze, atoli nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, iżby powiązać się z tobą, toż w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drzewo telefoniczne ewentualnie apatyczny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spaw spośród rozmówcą.

Mój kompleks i ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna może posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane zaś odpowiedzialność musi znajdować się w miejscu, toteż jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.