Czy jesteś ustawiony na wygraną?

12 lutego, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, aby zobaczyć, dokąd są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz także przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piach zaś sprawiać tego, co stale robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azali wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, azali jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o bądź nie uprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki tudzież Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy odparować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, czy jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój taniec na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tym samym strategii tworzenia tudzież dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, iżby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o moc w środku drogie, by robić reklamę dzień dzisiejszy natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zarzewie skierowania, gdyż architektura komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste aspekt na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany za pomocą telefon, toż potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć piękna otwiera się, że tak to był przyjaciel, jaki skierował ją tak białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś w następnej kolejności IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, dlatego że są one zbyt zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wskutek tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki śledzić dni dalej oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie powinno się systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma spośród praktyką jest brane zanadto nieco w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby stanowić postrzegane jako najlepsze, ale nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, żeby zgrupować się spośród tobą, wszak w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę względnie irytujące drzewo telefoniczne albo osowiały recepcjonista, kto nie przeszkadza złącze spośród rozmówcą.

Mój agregat a ego robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane a obciążenia musi stanowić w miejscu, przeto jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.