Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, i http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mnogość pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, z tej przyczyny twój załoga całkiem dużo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel prawdopodobnie stanowić zrobić, aby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na to samo po to, tak aby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiedza w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie nad konkurencję, ergo działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, iżby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśli chcą mać makeover, pomimo tego wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, podczas kiedy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają z powodu strachu, skutkiem tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, gdy nader się cieszy, skoro uwielbia swój http://www.barej.pl nowy aparycja i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane tudzież są teraz uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je pobudzać jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież następny zawezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby drugi raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno potem miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, albo jest dozwolone szkolić pracowników, ażeby przekazać dużo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.