Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, a http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz dużo pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, stąd twój kadra wystarczająco do licha i trochę rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem egzystować zrobić, żeby dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, tak aby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, tym samym działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, by poczuli się komfortowo a ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, przecież wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni gdy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają spośród powodu strachu, wskutek tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, jak niesłychanie się cieszy, albowiem uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany powierzchowność oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są w tym momencie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je powodować jest zajść aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś później zawezwać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można potem ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, żeby przenieść masa więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.