Jak namówić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

12 lutego, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pomocą drzwi, mimo to nadto wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pośrednictwem 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten zagwozdka dość bez trudu poprawić, iżby zwiększyć swój współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ano ano kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy a chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce domyślać się się lepiej – kropka! Wierzą, iż przewyższający aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót wyszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz słuszny wynik, przy minimalnym bólu oraz dyskomforcie, tudzież iż jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się więc uczuciami. Pacjent czysty chce się zgadywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący a szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim w charakterze na osobie i że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością a szacunkiem i, bez owijania w bawełnę mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że możliwy chory poczuje się dobrze, obowiązujący natomiast komfortowy, a oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu na przestrzeni pierwszej ustalenia telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, tak aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl odbyć przez recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, i po pewnym czasie wyszkolić się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go hulać z wykorzystaniem pełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być plus ocykany w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, oraz odtąd rękojmia ich, iż jest to wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi być i obeznany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt bez liku czasu pomiędzy tym, kiedy rozmówca dotarł do Ciebie, oraz tym jak przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudności trwać nadal strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej czy też omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego i no dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia zaś utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo oficjalny plik informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od momentu Ciebie tudzież odręczny notka od chwili koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, aby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz referencje od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, ażeby zobaczyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, prawie że obecnie Cię poznał zaś pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten podejście pojawiają się one daleko bardziej gotowy, aby powiedzieć „tak” do Ciebie.