Jak przekabacić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

29 września, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze tudzież wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, jednakowoż nazbyt wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten szkopuł wystarczająco łatwo poprawić, aby wzmóc własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co faktycznie nie inaczej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy a chcą wzbudzić wrogość obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, iż przewyższający powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na odwrót znaleźć odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz godziwy wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu zaś dyskomforcie, natomiast że jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się skutkiem tego uczuciami. Pacjent utrzymany w porządku chce się gdybać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na poprzednio jako na osobie natomiast że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością oraz szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny chory poczuje się dobrze, ważny tudzież komfortowy, i także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wyrobiony a przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl pokonać przez recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, natomiast później nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go używać za sprawą skończony Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być oraz wprawny w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, oraz z kolei przyrzeczenie ich, iż jest owo wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi być dodatkowo zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnóstwo czasu pośrodku tym, podczas gdy rozmówca dotarł aż do Ciebie, tudzież tym gdy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się metoda swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej czy też porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego natomiast ściśle mówiąc dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia a pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak ale wręcz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo poważny pakiet informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list od chwili Ciebie i odręczny dopisek od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zgromadzenie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia i zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i opinia od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, tak aby ujrzeć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niby już Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten procedura pojawiają się one daleko bardziej gotowy, tak aby rzec „tak” do Ciebie.