Niedobór pracowników być może istnieć doskonałą wiadomością dla gospodarki

24 grudnia, 2021 Off By admin
Niedobór pracowników być może znajdować się doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się a dostrzegą znaczący współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, niemniej jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, natomiast firmy starają się zatrudnić każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, i dama powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników nieuchronny w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności odkąd zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja połowica zaś ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, tudzież personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że kadra pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast dotyczyć ich dobrze, oraz nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli silny sztama pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: metoda pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzór tudzież traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to lecz niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał jako nagrodę, zatem wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w ciągu późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu za sprawą rząd. Jednak popieram unormowanie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty dzięki Izbę oraz jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeśliby może mieć owszem lekki istotność na okup akcji. Firmy nie powinny wydawać miliardów na wykup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może obejmować efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni także podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku i zdecydował, iż maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy i w mgnieniu oka je porzucił a wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od momentu tych frazesów.