Praktyki od czasu dobrych aż do świetnych

12 lutego, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, mimo to jest jeden rozdział, kto jest nie inaczej apropos naszej branży, iż chciałem się przed z wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, toż oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji często wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, natomiast są faktycznie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; jednakże gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa zgodnie z innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się zignorować przebieg budowania a w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, toż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby być w użyciu natychmiastowe rezultaty zaś w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, a w tej chwili są w pętli zagłady oraz zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wystarczająco długo, iżby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, gdyby ulokować plan w miejscu, tak aby je pielęgnować, stąd dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, iżby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bez ustanku się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; potem określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują wiara spośród tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką odkąd pierwszego telefonu, który wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się i użyczać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię zaś przebyć przez swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych wskutek tego więcej pacjentów poczynić owo samo zaś no tak potem natomiast nie inaczej dalej.

Więc w tym momencie masz bieg a schemat, kto buduje rozpęd, skutkiem tego masz bezwzględny pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja rutyna działa kiedy akuratnie naoliwiona maszyna, która może przeżyć burze konkurencji a COVID zaś co popadnie innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.