Praktyki od momentu dobrych do świetnych

29 września, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego aż do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, pomimo tego jest jakiś rozdział, który jest rzeczywiście apropos naszej branży, że chciałem się przed z wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jakkolwiek oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji notorycznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, jednak są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; tymczasem kiedy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w punkt przełomowy, który staje się nie do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się nie wziąć pod uwagę przebieg budowania a nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, atoli krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby uzyskać natychmiastowe rezultaty i w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś w tym momencie są w pętli zagłady oraz zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, w następstwie tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dosyć długo, żeby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, który byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby ulokować odwzorowanie w miejscu, tak aby je pielęgnować, przeto słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, aby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji natomiast utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które permanentnie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani a w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; z kolei określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują zaufanie spośród tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od chwili pierwszego telefonu, jaki wykonują, tak aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udzielać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i ukończyć za pomocą swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych w następstwie tego więcej pacjentów sprawić to samo i w istocie w przyszłości oraz ano dalej.

Więc chwilowo masz bieg a schemat, jaki buduje rozpęd, w takim razie masz niezmienny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze niż teraz, tak aby Twoja biegłość działa jak odpowiednio naoliwiona maszyna, która przypadkiem dochować się burze konkurencji a COVID natomiast co popadnie innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.